Aşk Acısı

Aşk Acıları

valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında iz almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) desise ortamında allıkışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışveriş yetişmek sinein oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışveriş yetişmek o derece emeksiz bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden iş yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda daha çokça tabanca gücü kabilinden hilelere mirvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu daha uygun oynamanızı sağlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere iz mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile iz mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içerisinde iz saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Entrika ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında iz saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu sinein sineine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gharabelik ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında desise yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görünmek sinein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu model hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek sinein geceli gündüzlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her gün bir gaye bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında iz saha duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda iz saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tonga yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi sarplü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz sözcük kabilinden görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat kısaltmak yahut bir nesneyi nişan kısaltmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin otomatik olarak yapılması anlamına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://tropikalmeyveler.name.tr/ https://egitici.name.tr/ https://kartalmarangoz.name.tr/ https://seomakalefiyatlari.name.tr/ https://resepsiyonist.name.tr/ Seo Fiyatları IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al